Karrier

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Folyamatosan fejlődő, gépjármű szervizeléssel és karbantartással foglalkozó műhelyünk csapatába keresünk autószerelő, vagy autószerelésben jártas kollégákat, 2 fő személyében.

    • AMIT KÍNÁLUNK:
      • versenyképes bérezés,
      • munkaruha, védőfelszerelések biztosítása,
      • korszerű munkakörnyezet,
      • professzionális szerszámok, diagnosztikai berendezések,
      • stabil, hosszútávú bejelentett munkalehetőség,
      • állandó és folyamatos fejlődési lehetőség,
      • azonnali kezdési lehetőség.
    • FŐBB FELADATOK:
      • Személygépjárművek, kisteher-gépjárművek szervizelése, karbantartása.
      • Számítógépes futómű állítás.
      • Gumiabroncs csere, javítás.
      • Ügyfélnyilvántartó program kezelése.
    • AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
      • Szakirányú műszaki végzettség.
      • Gépjárművek javításában szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!
      • “B” kategóriás jogosítvány.
      • Jó alkalmazkodó képesség, csapatszellem.
    • ELŐNYT JELENTENEK:
      • Hasonló területen szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat.
      • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)

  • Szakmunka
  • Autószerelő, szervizes
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT

  • Pályakezdő/friss diplomás

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE

2360 Gyál, Vak Bottyán u. 48.